7/19/2012

Beach party & more

Po długim tygodniu oczekiwania przyjemne słoneczko nareszcie zawitało w te strony  i pozwoliło na założenie szortów bez zbędnego -Julka, będzie ci zimno!!- i faktycznego marznięcia nóg. Mam dobry humur i OOOOOOOOGGGGROMMMMNĄ chczęć plaży i morza. Jedna czwarta wakacji już za nami, a ja ani razu jeszcze nie miałam okazji na  beach party. A musicie wiedzieć, że ja wprost uwielbiam taki klimat. Muzyka w tle, facet wrzeszczący :anana, meloni coconut!!(ananas, melon, kokos)- na cały głos, dzieci lepiące zamki z piasku..i przede wszystkim ZABAWA NA CAŁEGO!!!!! Ach...nowi ludzie, których można poznać, spacery w dalekie końce plaży, chlapanie się nawzajem wodą.....nie moge sie doczekać!!!!Na moje szczęście 18 sierpnia (to jeszcze tyyyle czasu☹) wyjeżdżam na Chrwacje. Wyczekam się na to nie mało, ale kiedy juz będę na miejscu mam zamiar cieszyć się czwartą z czterech części lata i bawić się plażową modą tak rozlegle dostępną we wszystkich gazetach typu GIRL! Trochę się rozpisałam......Jutro wraca Eliza i mam nadzieję, że wspomoże czarną dziurę w mojej głowie i napisze wam jakieś wspomnienia z Włoch.


Teraz chciałabym was baaardzo prosić o dołączanie do obserwatorów, bo ta wasza obecność tylko daje nam powera do dalszego prowadzenia bloga. I jeszcze jedo. Jeśli Bogusia lub Nina czytają teraz ten post to proszę o pilne skontaktowanie się ze mną (odpowiedź na maila, w którym jest ważne info). Chciałabym wreszcie przyznać te nagrody!!!!!!!!!! 

 Jeśli chodzi o zmiany na blogu, to przede wszystkim chciałabym zmienieć tło na spokojne, zrobic jakiś nagłówek, bo ten napis nagłówkiem nazywać nie można i z ogólniaków to tyle. Mam fajny pomysł na nagłówek, ale nic nie będę mówić dopuki nie przegadam sprawy z Eli. Tematyka mojej częśli bloga też się nieco zmieni i to już napewno. Będzie więcej mody i fotografi, te dwie rzeczy to moje wielkie pasje, chociaż nie jedyne. Chę poznać waszą opinię więc piszcie komentarze.


PS. Beach party nie wyjdzie wam bez dobrego towarzystwa, na moje szczęście ja mam Elizę, więc nudzić się nie będę☺☺☺


Julka

1 komentarz:

😜😲😄😥😁😄😝😱