7/25/2012

wierna kopia

Hej.............posłuchajcie tego...................moi "koledzy"(pozdrawiam was idjoci :-)stworzyli blogga.......wierną kopię naszego wejdzcie na posta julki beach summer sun.............wejdzcie na komy i zobaczcie........................tam znajdziecie adres dziwacznego bloga....
troche "kolegach" to dziwne rodzeństwo jeden starszy odemnie o rok a drugi młodszy.......
postanowili odgapić naszego bloga............dla zabawy........no i żeby mnie wkurzyć..tak myśle.............nie FRANEK, ANTEK............nieudało wam sie.............. śmieszzne to było uważm:-)...........ale jak was kiedyś zobacze..............to niebędzie fajnie...........podrawiam eliza

Jeszcze moje zdanie na temat tego "incydentu". Żeby ułatwić wam pracę tutaj macie adres tego "bloga". A dlaczego dałam bloga w cudzysłów? Ponieważ nie można nazwać tego czegoś blogiem. "Koledzy" dokładnie przepisują każde napisane przez nas słowo , tyle że zamieniają "nie wiem" , na ''mam to w dupie'', "lody", na "czaszki"itp. Ich blog nazywa się XDiROCK, podczas gdy nasz, jak już zdążyliscie zauważyć nazywa się LOLiPOP. Nawet adres tej ich strony jest identyczny jak nasz!!!!!!!
Moi drodzy (zwracam się tu głównie do Franka i Antka, ale również do wszystkich innych czytelników), nie wiem czy wiecie, ale jakiekolwiek kopiowanie i wszelakie przerabianie treści i naszych prywatnych zdjęć z naszego bloga jest niezgodne z prawem. Wszystko na blogu jest naszą własnością i kopiowanie tego bez naszej zgody to KRADZIEŻ. Niech by sobie mieli tego bloga ale my (a przynajmniej ja) się na to nie zgadamy. Nie zabraniam wam prowadzić jakiegoś tam bloga, ale, choć i tak mnie to nie rusza usuńcie te posty, w których używacie naszych blogowych treści, a jeśli Eli nie ma nic do tego to usuńcie posy, w których kopiowaliście moje posy, ponieważ ja nie wyrażam na to zgody, więc popełniacie przestępstwo.Koniec. Dziękuję za uwagę.


Julka

7 komentarzy:

 1. O JJJEEEZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, ale to mondre n00000000ooo000OOO0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. hehe..............................................
  wojna wojna wojna
  teraz ja teraz ty teraz ja teraz ty

  OdpowiedzUsuń
 3. Oskarżcie ich o plagiat;) Nikt nie wie co to jest;) Jest to skopiowanie czyjegoś pomysłu i przedstawienie go pod własnym nazwiskiem.....jest karalne nie wiem czy więzieniem ale chyba odszkodowaniem ale bardzo dużym;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za pomoc :) Ale na razie damy im szansę na usunieńcie tych postów, a jeśli tego nie zrobią, może zaczniemy jakoś "działać" ;)

   Usuń
 4. Kurda skasowaliśmy (szantażyści 0.o)

  ps. Nic dziwnego ze EliZa mowila ze jestes glupia

  Nie lubie cie! o.0 FraNek

  OdpowiedzUsuń
 5. co co co.....................a tobie cooooooooooooooooooo??????////
  poczekaj aż sie zobaczymy na rocznicy ślubu wrońskich................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

😜😲😄😥😁😄😝😱