7/01/2012

WYNIKI KONKURSU !!!!!!!!!!!!!!!


Dzisiaj (przpraszamy za opóźnienie) wyniki naszego konkursu. A więc tak, pierwsze miejsce zajmuje BOGUSIA900!!!!!!!!!!!!!!Zobaczcie jej pracę:


Drugie miejsce zajmuje NINA W.!!!!!!!!!!!!!! za jej opowiadanie-wierszyk, a oto one :

Codziennie rano wstaje idę na śniadanie. Potem z rana do szkoły a w szkole cymbały. Potem pani szkup się denerwuje i tak mija przed południ. Po południ jemy  obiadek. Do domu o piątej wracam i figle się zaczynają siostra za ogon pieska łapie piesek ucieka siostra goni a ja za siostrą mama za mną a tata za mamą. Potem kolacja a na kolację grzanka potem do łuzia, a mama daje całusa. Tata potem światło gasi i zasypiamy. Rano się budzę i wszystko od nowa. No i jak zwykle zadania nie mam więc przed lekcjami łapię Majcie. Zadanie zgapiam i zrobione. Inaczej jest tylko w weekendy. Ponieważ w sobotę jeszcze wcześniej wstaje i szybko zjadam śniadanie. Potem plecak na koniki pakuje i już na rowerze siedzę. Pod górkę i i zakręt jeszcze tylko dwie górki jedno z górki i dwa zakręty i jestem. Konia czyszczę konik mnie trąca pyskiem a ja siodłonie zaczynam najpierw uzda potem siodło i popreng zapina. GOTOWE!! Pan Seweryn mnie poprawia jak w siodle mam siedzieć i jak dobrze wodze złapać. Na końcu jak jazda się skończy stajnie czyścimy łajno wywozimy i siano nakładamy. Jak sprzątać stajnie kończymy ja do domu wracam i do kąpieli aby w niedziele ładnie pachnąc znów móc w stajni pracować.

Trzecie miejsce natomiast, zajmuje LILAS237 !!!!!!!!!!!!!!!! za rysunek, który wykonała (nie ocenialyśmy jakości zdjęcia):

To już wszystko. Gratulujemy serdecznie wszystkim, niedługo pojawi się post zwycięscy i ankiety.


JulKa i ElKa3 komentarze:

  1. Cymbały hmmmmm............................................ Cos mysle ze chodzi o mnie :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

😜😲😄😥😁😄😝😱