7/01/2012

1 dzień wakacji

HEJ!!!!!!!!!!!!!!!
mój pierwszy dzień wakacji miną równie fajnie jak julki mimo........mojej choroby
rano wstałam z gorączką, bolał mnie brzuch...............no ale to pierwszy dzień wakacji więc itak po południu wskoczyłam do mojego BASENU............. potem poszłam do mojej NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁKI FOREVER...........ale wkrótce wrociłam do domu................odrazu ja przyszłam położyłam się..............kiedy wstałam myślałam że to kolejny dzień ale okazało się że to sobotni wieczór............potem wziełam APAP i NOSPE..........wszystko przeszło.........
A pro po...graliście kiedyś w bule..............ja uwielbiam tą gre...................grałAM z rodziną do wieczora

                                                                                                                   ELIZA
                 
                                                                                                    

8 komentarzy:

 1. w0w t0o j3zD s|=1t4s|\|3
  p0zDr0 FraNek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. yyyyy dziwny jesteś franek ale............p0zDr0 eLkA

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Wiem................tylko ty piszesz takie głupstwa..............a poza tym..............nie znam innego franka:-/..................i jaszcze raz dziwny jesteś..............aaaaa i po co ci te Dz!VVne litery???????????

   Usuń
 3. 4...............p0...............c0.............c1.....................tYl3......................kr0p3|<??????????????/////

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. b0........kropki to moja miłość................o...........d...........c.............z..............e...........p......i...........s................z.............się???????????????

   Usuń
 4. yyyyyyyyyyyyyyyyyyy jak ja niecierpi tego AHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

😜😲😄😥😁😄😝😱